Üyelik Sözleşmesi

1. İşbul.net internet sitesindeki (Bundan sonra SİTE olarak adlandırılacaktır.) Üyelik formunun tamamlanmasıyla kullanıcı Isbul.net İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd.(Bundan sonra kısaca işbul.net/ŞİRKET olarak adlandırılacaktır.) ile hukuken bağlayıcı bireysel kullanım koşullarını akdetmiş ve kabul etmiş olur.

2. Kurumsal üye olmak isteyen kuruluşlardan şirket adı, yetkili adı, iletişim adresi, e-posta adresi gibi bilgiler iletişim kurmak ve isbul.net üzerinden bir hizmet satın alındığı takdirde faturalanması amacıyla kullanılmaktadır.

3. Kurumsal üyeler, isbul.net tarafından sağlanan ücretsiz tüm özelliklerden faydalanmanın yanı sıra bedelini ödedikleri ek hizmet ve ürünlerden de faydalanabilirler ve bu süreçte “İş Ortağı” olarak tanımlanırlar.

4. İş ortakları,

- Site üzerinde sınırsız sayıda iş ilanı yayınlayabilme,
- Kayıtlı özgeçmişler arasında arama yapabilme,
- İş arayan üyelerle iletişim kurabilme imkanlarına sahiptirler.

5. Kurumsal üyelerin site üzerinde kendileri hakkında sağladıkları bilgiden isbul.net sorumlu tutulamaz.

6. Kurumların iş ilanı verebilmeleri için siteye kayıtlı üye olmaları gerekmektedir. isbul.net üzerinde üyelik;
- Kurumsal üye,
- İş Ortaklığı olarak gerçekleşmektedir.

7. İş ortağı şirketlerin yayınladıkları iş ilanları anında site üzerinde yayınlanır. Kurumsal üyelerin hazırladıkları iş ilanlarının yayınlanması site yetkililerinin yaptığı içerik ve ödeme kontrolüne bağlıdır. İş ilanlarında haksız rekabet yaratacak unsurlar, kurumları karalayacak ifadeler yer alamaz.

8. Şirket , kurumsal üyenin üyelik formunda girmiş olduğu bilgilerin gerçeğe uygunluğunu araştırma ve teyit etme yükümlülüğü içinde değildir. Kurumsal Üye, özgeçmiş kapsamında vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt eder. Üyelik formundaki bilgilerin gerçeğe aykırı, eksik ya da aldatıcı/yanıltıcı olması nedeniyle işbul.net ‘in ya da 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde üye tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini kabul ve taahhüt eder.

9. İşbul.net tarafından kişisel bilgilerin temin edilmesi, bu kişisel bilgilerin İşbul.net tarafından belirlenecek ve uygun bulunacak şekilde kullanımına muvafakat edildiğini göstermektedir. Siteye kaydedilen bilgilerin diğer üyeler veya 3. kişiler tarafından kullanılmış olması veya 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda (“FSEK”) düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde ŞİRKET’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.Kullanıcı üye sıfatını alarak bu maddede belirtilen hususları kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

10. İşbul.net (Şirket) , Kurumsal Üye’nin etik ilkelerinden , gizlilik prensiplerinden ve kişisel veri kullanım politikasından sorumlu değildir. Bu maddede sayılan hususlar sebebiyle Kurumsal Üye ileride doğabilecek bir problemden ötürü işbul.net i asla sorumlu tutamaz.

11. isbul.net üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

12. İsbul.net'te yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite isbul.net izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez.

13. Kurumsal üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak isbul.net üzerinde ilgili bölümlere e-posta ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır.

14. Üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez, satılamaz. E-posta ve şifrenizin gizliliği sizin sorumluluğunuzdadır.

15. E-posta ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan isbul.net sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda isbul.net bilgilendirilmelidir.

16. isbul.net, gizlilik prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişikliklerden tüm üyeler haberdar edilecektir.

17. Kurumsal Üye, isbul.net'e Üye olarak, işbu üyelik sözleşmesini okuduğunu ve kabul etmiş sayılacağını ve üyelik sözleşmesinin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Bu, sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Bakırköy Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

18. Üye, iş bu katılım üyelik sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul ve taahhüt eder.

isbul.net üyelik sözleşmesine gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.