Üyelik Sözleşmesi

Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları

Kurumsal üye olmak isteyen kuruluşlardan şirket adı, yetkili adı,  iletişim adresi, e-posta adresi gibi bilgiler iletişim kurmak ve isbul.net üzerinden bir hizmet satın alındığı takdirde faturalanması amacıyla kullanılmaktadır.

Kurumsal üyeler, isbul.net tarafından sağlanan ücretsiz tüm özelliklerden faydalanmanın yanı sıra bedelini ödedikleri ek hizmet ve ürünlerden de faydalanabilirler ve bu süreçte “İş Ortağı” olarak tanımlanırlar.

İş ortakları,
- Site üzerinde sınırsız sayıda iş ilanı yayınlayabilme,
- Kayıtlı özgeçmişler arasında arama yapabilme,
- İş arayan üyelerle iletişim kurabilme imkanlarına sahiptirler.

Kurumsal üyelerin site üzerinde kendileri hakkında sağladıkları bilgiden isbul.net sorumlu tutulamaz. 

İş İlanları 
Kurumların iş ilanı verebilmeleri için siteye kayıtlı üye olmaları gerekmektedir. isbul.net üzerinde üyelik;
- Kurumsal üye
- İş Ortaklığı olarak gerçekleşmektedir.

İş ortağı şirketlerin yayınladıkları iş ilanları anında site üzerinde yayınlanır. Kurumsal üyelerin hazırladıkları iş ilanlarının yayınlanması site yetkililerinin yaptığı içerik ve ödeme kontrolüne bağlıdır. İş ilanlarında haksız rekabet yaratacak unsurlar, kurumları karalayacak ifadeler yer alamaz. İçerik açısından uygun görülmeyen ilanlar, ücreti alınmış dahi olsa kesinlikle yayınlanmayacaktır. İş ilanlarında kurumların vermiş olduğu bilginin yanlışlığından isbul.net  sorumlu değildir.

Arkadaşıma Gönder
isbul.net üyeleri, site üzerinde beğendikleri haber, yazı ya da iş ilanlarını yakınlarına ya da arkadaşlarına gönderebilmektedir. Bu işlem yapılırken üyenin belirttiği alıcı e-posta adresi, sitenin promosyonel aktivitelerini duyurmak dışında başka amaç için kullanılmayacaktır. 

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler
isbul.net üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır. 

İçerik Kullanımı
isbul.net'te yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite isbul.net izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez. 

E-posta ve Şifre
Bireysel ve kurumsal üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak isbul.net üzerinde ilgili bölümlere e-posta ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır.

Üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. E-posta ve şifrenizin gizliliği sizin sorumluluğunuzdadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandıramazsınız.

E-posta ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan isbul.net sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda isbul.net bilgilendirilmelidir. 

isbul.net üyesi olarak belirlenen güvenlik-gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan bireysel ve kurumsal üyelerden isbul.net güvenlik-gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşma halinde isbul.net sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde "Müşteri İlişkileri" birimimiz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir. 

isbul.net, gizlilik prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişikliklerden tüm üyeler haberdar edilecektir. 
isbul.net gizlilik prensipleri, üyelerimiz hakkında edindiğimiz bilgilerin kullanılma amacı ve sitenin kullanılma şeklini içeren bir dokümandır. 

Üye, isbul.net'e Üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri'ni okuduğunu ve kabul etmiş sayılacağını ve Gizlilik Prensipleri'nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Bu, Gizlilik Prensipleri'ne uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır. 

Üye, iş bu katılım Gizlilik Prensipleri'nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul ve taahhüt eder. 

isbul.net Gizlilik Prensipleri'ne gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.